A Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola ÖKOISKOLA címet kapott

:)

2016. december 12-én, a Móricz Zsigmond Gimnázium dísztermében az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet szervezésében ünnepélyesen átvettük Ökoiskola címünket. A Cím azoknak az iskoláknak az elismerését szolgálja, melyek átgondoltan foglalkoznak a fenntarthatóság gyakorlati megvalósításával.

Az ökoiskola tulajdonképpen egy környezetbarát iskola,

Az ünnepélyes átadáson az oklevelet Szamler László vette át Tóth Ilona, a Külgazdasági és Külügyminisztérium főosztályvezető-helyettesétől.