Étkezés

Iskolai étkeztetés

Intézményünk az ide járó tanulók és az itt dolgozók részére ebédet, illetve a napközi ellátást igénylő tanulók részére az ebéden kívül tízórait és uzsonnát biztosít. Iskolánk konyháját a Hírös vendéglátó KFT.  üzemelteti. Az étkezés lemondása az Arany János Általános Iskolában történhet.

Telefonszám: 30/ 361 1470   (pénztár; elsősorban ezt hívja!) 76/ 508 333     (gazdasági hivatal)

Büfé

A tanulók reggelijüket, tízóraijukat a büfében kedvező áron vehetik meg. A büfé üzemeltetője megpróbál hozzájárulni az egészséges táplálkozáshoz. A szendvicsekben zöldség: paprika, uborka, saláta van. Tejet, kakaót, joghurtot, pudingot is árulnak. Földimogyoró,  kukoricapehelyből készült snack, müzli szelet, rosttal és gyümölccsel készült keksz is kapható. A szendvicseket és pékárukat igény szerint megmelegítik. Valamennyi csokoládé tejes, illetve gyümölcsös. Üdítőitalokból a szénsavas mellett gyümölcsalapúak is kaphatóak, valamint ásványvíz is szerepel a választékban. Nyitva tartás: naponta 7-13 óráig.