Eredményeink 2012/2013

Tornaverseny Kőröshegyen 2013.06.01-03.
A tanév vége felé szokás szerint a Kőröshegyen rendezett Balaton Kupa Országos Meghívásos Tornaversenyen vettünk részt. Persze épp addigra lett jó idő, mire hazaértünk. Eredményeink viszont szépek:A nagyok csapata 4. helyen végzett.

lány torna eredményhirdetés

A kicsik versenyében csapatunk a 3. helyezéstérte el.

lánytorna eredményhirdetés Kőröshegy

Egyéni versenyben
Harkai Anna holtversenyben 2. helyezett lett.

tornászlányok a dobogón egyéni verseny

Herman Ottó Természettudományi VersenyOrszágos Döntő 2013.05.26.
2013. 05. 26.-án 3 diák képviselte a Lánchíd Utcai Általános Iskolát  a Herman Ottó Természettudományi Verseny országos döntőjén a Budapesti Műszaki Egyetem központi épületébenDomokos Fanni  (5.a) 7. helyezést,Cseh Erik (5.b) 7. helyezést ért el,Turkevi Nagy Dávid (6.a) eredményesen szerepelt.Felkészítő tanáraik: Szerezla Petronella és Gevicser Gyuláné.

Tornaverseny Veszprémben 2013.04.21.
Vasárnap reggel nem sokáig aludhattak a tornászok: fél hétkor már indultunk is Veszprémbe, ahol az 5. Sztoján Hanna Torna Emlékversenyen mutatták be tudásukat.A kicsik csapata 3. helyezést ért el.Egyéni versenyben Harkai Anna 4., Lukács Szonja5. lett.A nagyok “B” csapata 7. helyezést ért el,az “A” csapat 3. lett.

Torna Országos Döntő 2013.03.08.
Budapesten rendezték a Torna Diákolimpia Országos Döntőt, melyen az erős mezőnyben kis és nagy csapatunk is a 7. helyen végzett.Az egyéni versenyben Harkai Anna 4. lett.

Torna Országos Elődöntő 2013.02.17.
A vasárnap rendezett Torna Diákolimpia Országos Elődöntőn (más néven Területi) kis és nagy csapatunk egyarántaz I. helyen végzett.Egyéni versenyben az I-II. kcs. -ban1. Harkai Anna,3. Lukács Szonja,4. Koi Viktória.A III-IV. kcs. egyéni versenyében1. Varga Erika,2. Szabó Fanni,5. Lövei Lilla.

Megyei tornaverseny 2013.01.28
Az iskolánkban rendezett Diákolimpia Megyei Tornaversenyena kicsik csapata 1. lett,egyéni versenybenHarkai Anna és Lukács Szonja 1.,Koi Viktória 3. lett.

A nagyok csapata 1. lett,

egyéni versenyben

Varga Erika 1.,

Gál Brigitta 2. lett.

Következik az országos elődöntő február 17-én, vasárnap!

Tornaverseny Debrecenben 2013.01.26.

A debreceni Vénkerti Általános Iskolában rendezett Országos Meghívásos Tornaversenyen a lánchidas tornászok a következő eredményeket érték el:

A kicsik csapata 2. lett.

Egyéni versenyben:

Harkai Anna 3.,

Koi Viktória 4.

helyezést ért el.

A nagyok “A” csapata 2.,

“B” csapata 3. lett.

Egyéni versenyben:

Varga Erika 1.,

Gál Brigitta 4.

helyezést ért el.

Városi tornaverseny 2013.01.10.
A hagyományosan iskolánkban rendezett városi tornaversenyen a következő eredmények születtek:A nagyok (III-IV. korcsoport)”A” csapata első,”B” csapata második helyen végzett.

Varga Erika első,

Bédi Adrienn és Szabó Fanni

holtversenyben harmadik lett.

A kicsik (I-II. korcsoport) csapata első lett.

Harkai Anna első,

Lukács Szonja második,

Koi Viktória harmadik lett.

A legkisebbek (első- másodikosok) csapata először vett részt tornaversenyen, ők versenyen kívül indultak, ügyességükért elismerő oklevelet kaptak.

Elismerő oklevél iskolánknak 2012.12.13.
Iskolánk az elmúlt évtizedben a Diákolimpia versenyrendszerében kiemelkedő eredményt ért el, ezért Balogh Gábor, a Magyar Diáksport Szövetség elnöke elismerő oklevelet adományozott intézményünknek.

Tornaverseny Kalocsán 2012.12.14.
A Kalocsán rendezett Öcsi Bácsi Kupán kis tornászaink?A? csapata 1. helyezést,?B? csapata 2. helyezést,?C? csapata 4. helyezést ért el.Egyéni versenybenHarkai Anna 1.,Lukács Szonja 2.,Koi Viktória 3.helyen végzett.Nagy tornászaink a következő eredményt érték el:?A? csapat: 2. hely,

?B? csapat: 3. hely,

?C? csapat: 7. hely,

?D? csapat: 5. hely.Egyéni versenybenVarga Erika 1.,

Lövei Lilla 3.helyezést ért el.

Tornaverseny Budapesten 2012.12.08.
A budapesti Kossuth Lajos Általános Iskolában rendezték a legutóbbi Rákoskerti Torna Kupát.Kis tornászaink a vidéki csapatok közül 3. helyezést értek el, nagy tornászaink szintén a 3. helyen végeztek.

Tornaverseny Budapesten 2012.11.24.
A budapesti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium 13. alkalommal rendezte meg a Réthy Sándor torna emlékversenyt.Kis csapatunk a 8. helyen végzett,nagy csapatunk 7. lett.

Atlétika
A Kovács Csaba Emlékverseny vándorkupáját a 2002/2003-as és a 2003-2004-es tanévben is iskolánk hozta el, idén pedig ismét iskolánk büszkélkedhet vele.

Az atlétika-ügyességi és váltófutó csb. magasugrás sportágában III-IV. korcsoportos csapatunk a 2012-es országos döntőn 1. helyezést ért el.

Ugyanezen verseny távolugrás sportágában III-IV. korcsoportos csapatunk 4. helyen végzett.

Szintén ugyanitt III-IV. korcsoportos csapatunk súlylökésben 8. helyezett lett.

Atlétika verseny 2012.10.03.
2012. október 3-án csapat atlétika versenyen vettek részt iskolánk kis és nagy atlétái Békéscsabán, ahol mindkét csapatunk egyaránt II., helyezést ért el.Molnár Patrik 3.ANagy Levente 3.ABaranyi Márton 4.ANagy Barbara  4.ALukács Szonja 4.A

Kocsis Dorka  4.A

D.R.S Edmilson 4.A

Zentai Márk  4.A

Récsei Péter  5.ABálint Huba 6.A

Palkovits István 6.A

Lukács Lóránd 6.A

Korponai Anikó Dalma  6.A

Tóth Péli Luca 6.A

Almási Nikolett 6.A

Borbély Milán 7.A

Palásti Bence 7.A

Asztalos Alexandra 7.A

Hírös félmaraton 2012.09.30.
2012. szeptember 30-án  ismét megrendezésre került a Hírös félmaraton, ahol iskolánk 6.A osztályos tanulója Palkovits István 1000m-en és 7km-en is I., helyezést ért el.