Eredményeink 2011/2012

Tornaverseny Kőröshegyen
2012.06.02.
A tanév utolsó országos meghívásos tornaversenyén, melyet Balatonföldvár közelében, Kőröshegyen rendeztek,I-II. korcsoportos “kis” csapatunknegyedik lett.III-IV. korcsoportos “nagy” csapatunkharmadik helyen végzett.A nagyok egyéni versenyébenLukács Vivien 4.,

Kovács Barbara 5. lett.

Tornaverseny Veszprémben
2012.05.13.

A IV. Botev Kupa – Sztoján Hanna emlékversenyen kis tornászaink negyedikek lettek.

Egyéni versenyben:

Pásztor Letícia 3. helyezést ért el.

A nagy tornászok az első helyen végeztek.

Lukács Vivien 1.,

Kovács Barbara 3. helyezett lett.

Süss fel, Nap!
2012. 05. 19.
A fenti címmel rendezték az immár hagyományosnak mondható művészeti találkozót Hetényegyházán, ahol iskolánkból több csoport is szerepelt. Hónapokon át készültünk erre a fesztiválra, és eredményesen végeztünk:Páros kategóriában Deák Tímea 6. b osztályos tanuló és partnere Szlávik Ádám kiemelt díjas lett.Lány formációban Szikora Szilvia, Huszár Dorina, Szabó Dzsenifer 5.b osztályos tanulók továbbá Rostás Kiara, Érsek Nikolett, Tonté Szabina, Farkas Szonja 4.b osztályos tanulók kiemelt díjasok lettek.

Páros formációban Szikora Szilvia, Huszár Dorina, Szabó Dzsenifer 5.b osztályos tanulók és Szikora Péter, Weisz Attila, Rostás Kiara, Ács Milán, Érsek Nikolett, Tonté Szabina, Farkas Szonja 4.b osztályos tanulók Napraforgó díjasok lettek.

Országos tornaverseny
2012.04.01.
A 2012. április 1-jén Makón rendezett Diákolimpia Országos Tornaversenyen a nagy és a kis tornászok is az ötödik helyen végeztek.A nagyok közül Lukács Vivien az egyéni versenyben második helyezést ért el.Tornacsapatunk a szerenkénti eredményhirdetésben:gerendán 3.,talajon szintén 3. lett.

Tornaverseny Villányban
2012.03.24.
A XIII. Szársomlyó Kupa Országos Meghívásos Tornaversenyenkis tornászaink a 3.,nagy tornászaink szintén a 3. helyezést érték el.A nagyok egyéni versenyében:Lukács Vivien 2.,Kovács Barbara 3.lett.

Rajzpályázat
2012.03.15.
Az Alapítvány a ’48-as hősökért rajzpályázaton Gulyás Viktória 2. helyezést ért el.

Torna országos elődöntő
2012.03.11.

Az iskolánkban megrendezett Torna Diákolimpia Területi Döntőn (más néven Országos Elődöntőn)

kis tornászaink első helyezést értek el.

1. Harkai Anna,

3. Pásztor Letícia és Szabó Anna,

4. Szabó Fanni,

5. Koi Viktória.

A nagyok csapatversenyében a lánchidas csapat első lett.

1. Kovács Barbara,

2. Lukács Vivien,

3. Varga Erika,

5. Gál Brigitta.

A versenyről készült fotókat itt tekinthetik meg:

Megyei tornaverseny
2012.02.15.
A megyei tornaversenyen a “kicsik” csapataelsőként végzett.A kicsik egyéni versenyében Szabó Anna első, Harkai Anna harmadik lett.A “nagyok” csapata szintén első lett. Egyéni versenyben Kovács Barbara első, Lukács Vivienmásodik helyezést ért el.

A csapatverseny első helyezésével ismét elnyertük a Fekete Béla Vándorkupát, amely iskolánk volt testnevelőjének, igazgatójának állít emléket.

Játékos sportvetélkedő
2012.02.01
A hagyományosan Kiskunhalason rendezett megyei játékos sportvetélkedőn iskolánk csapata aharmadik helyen végzett.

Tornaverseny Debrecenben
2012.01.28.
A debreceni Vénkerti Általános Iskolában került sor az idei országos meghívásos Bocskai-Vénkert Torna Kupára.Kis tornászaink 14 csapat közül dobogós helyen,másodikként végeztek, a kicsik egyéni versenyében Harkai Anna 70 tanuló közül hatodikhelyezést ért el.A nagyok 13 csapat közül a negyedik helyet szerezték meg, Kovács Barbara egyéni versenyben 64 tanuló közül szintén negyedik lett.

Városi tornaverseny
2012.01.24.
A városi tornaversenyen a lánchidas “kis” tornászok elsők lettek. Egyéni versenyben Szabó Fanni az első, Szabó Anna a második helyezést érte el.A “nagyok” csapata szintén első lett a városi versenyen.Egyéni versenyben Kovács Barbara első, Lukács Vivien második, Varga Erika harmadik lett.

Tornaverseny Budapesten
2011.12.10.
A Kossuth Lajos Általános Iskolában rendezett Rákoskerti Torna Kupán a vidéki csapatok versenyében a kis tornászok az 5., a nagyok a 3.helyen végeztek.

.

Tornaverseny Budapesten
2011.12.03.
A budapesti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium adott helyet a XII. Réthy Sándor Emlékversenynek. Itt kis tornászaink 5., a nagyok10. helyezést értek el.