fejlec

Egy cél, több út!

Projektnyitó rendezvény

 

A Kecskeméti Tankerületi Központ meghívja Önt az EFOP-3.2.5-17-2017-00033 azonosítószámú “Egy cél, több út!” című pályázatának projektnyitó rendezvényére.

A rendezvény időpontja: 2017. október 18.17.00 óra

A rendezvény helyszíne: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája; Kecskemét, Lánchíd u. 18.

 

A pályázatban vállalt programunkkal célunk a pályaorientáció megerősítése az iskolákban, a pályaválasztásban résztvevő pedagógusok, szakszolgálati munkatársak és szakmai partnerek bevonásával. Részcélunk a matematikai, természettudományos, informatikai és műszaki pályák választásának népszerűbbé tétele, együttműködve az iskolai pályaorientációs tevékenységet folytató pedagógusokkal, a szakképzési centrumok és felsőoktatási intézmények oktatási, képzési referenseivel.

 

 

PROGRAM:

 

17:00 – 17:10            MEGNYITÓ BESZÉD, PROJEKT ISMERTETŐ – Zsámboki Anna tankerület igazgató

 

17:10-től                    PÁLYAORIENTÁCIÓS TÁJÉKOZTATÓ – középiskolák képviselői által

 

Ökoiskola! Bázisintézmény boldogiskola voroskereszt mtm Tehetségpont Digitális témahét 2017 Digitális témahét 2018 Digitális témahét 2021 európai iskolagyümölcs-program NFU ESZA Széchenyi Terv Határtalanul!

Minden jog fenntartva © 2021 Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola

Cím: 6000 Kecskemét, Lánchíd utca 18.

Telefonszám: 76/475-122

E-mail: lanchidisk@keszeiskola.hu

Tárhely szolgáltató: APMS Solutions Korlátolt Felelősségű Társaság

Székhely: 5502 Gyomaendrőd, Népliget út 3.

Email: info@apms.hu

Készítette: Szabó András