Alapítvány ismertető

Alapítvány neve: A Lánchíd Utcai Általános Iskoláért Alapítvány

Székhelye: 6000. Kecskemét, Lánchíd u. 18.

Alapítvány számlaszáma: 10402506-25086555

Számlavezető pénzintézet: Kereskedelmi és Hitelbank

Adószáma: 18342169-1-03

A Lánchíd Utcai Általános Iskoláért Alapítvány célja a nevelés és oktatás iskolai feltételeinek javítása, a tehetséges diákok ösztönzése, a nyelvtanulás sokirányú segítése, a kulturális, szabadidős és sportprogramok támogatása, a kiváló teljesítményt nyújtó tanulók jutalmazása. Az iskola elhasználódott, hiányzó és fontos szemléltető eszközei, korszerű technikai felszerelési tárgyai beszerzéséhez hozzájárulás, valamint egyéni elbírálás alapján a pedagógusok továbbképzéséhez való hozzájárulás.

Ha egyetért az alapítvány céljaival és módja van rá, kérjük támogassa azt adója 1%-ának felajánlásával.

Az Alapítvány képviselője és kezelője:

Az alapítók az Alapítvány vagyonának az Alapítványban meghatározott célokra történő felhasználására kuratóriumot hoztak létre. A kuratórium elnöke: Mészáros Sándor.